“Викрадач вічності”. Безтурботне дитинство

Клайв Баркер. Викрадач вічності // переклад Сергія Крикуна. – Видавництво Старого Лева, 2016. – 200 с.


Англійський письменник Клайв Баркер насамперед відомий як фантаст затвердився у літературі жахів. Великої популярності він здобув у 80-х роках за свою серію страшних оповідань “Книги крові”. Також Клайв Баркер є режисером та сценаристом багатьох кінострічок, найвідоміші з яких – “Повсталий з пекла”, “Нічний народ” та “Кенднімен”. Неочікувано для усіх, після того, як письменник переїжджає до США, він пише казку “Викрадач вічності”, яка стає популярною і згодом обов’язковою для читання в середній школі у Великобританії.

На початку казки ми знайомимося із Гарві Свіком, десятирічним хлопчиком, великим мрійником, який давно вважає себе дорослим. Відразу ми попадаємо у вир подій, які відбуваються із героєм. Разом із Ріктусом вони вирушають до Дому, де усі діти те й роблять, що веселяться, читають, граються в ігри й кожен день зустрічають найкращі свята у світі – Великдень, Хеллоуін, Різдво. Таку мрію мають усі діти, але за все потрібно платити, адже просто так нічого не дається у цьому світі. Гарві помічає, що в цьому чудовому місці відбувається щось не те. Яку ж ціну діти платять за цей безтурботний час?..

Ця чудова казка нагадує усім, що життя – найпрекрасніша річ у світі і потрібно пам’ятати, що усі миттєвості є безцінними. А дружба, відповідальність, чесність та самопожертва дуже важливі упродовж усього життя.

Читайте казки та поринайте у мрії, тому що чим далі стаєш дорослим, тим менше див помічаєш на своєму шляху.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s