“Зубр шукає гніздо” та “Ведмідь не хоче спати”. Казочки для найменших

Оксана Була. Зубр шукає гніздо. Ведмідь не хоче спати. – Видавництво Старого Лева, 2017. – 40/32с.

Книги для маленьких діток, то завжди було для мене щось далеке та невідане. Завжди забігаючи в книгарню й заходячи в дитячий відділ на мене дивилися дві заворожуючі книги. Насправді, мені дуже подобаються красиві ілюстрації, через те, що з дитинства люблю грати в комп’ютерні ігри. Сьогодні поговоримо про два неймовірних та красивих видання — «Зубр шукає гніздо» та «Ведмідь не хоче спати».

Зубр шукає гніздо

Перша книга знайомить нас із такими цікавими створіннями, як туконі, що живуть лісі. Їхньою основною місією є вкладати звірів у зимовий сон, адже зимою дуже й дуже холодно. Але в лісі також живуть звірі, які зимою не сплять. Поміж них і є наш герой, зубр, який так само бажає спати в цю холодну пору року після того, як зустрів ведмедя. Я собі просто уявляю, як діткам батьки будуть пояснювати, хто такі ось ці крихітні створіння туконі. Весело ж буде. Усі ілюстрації оформленні в такій золотистій осінній гамі та виглядають дуже красиво. Також під час гортання сторінок книжечки ви зустрінетеся з іншими лісними звірами, які засинають у взимку, що дасть змогу дітям більше познайомитися із ними, а вам розповісти про їхню природу та поведінку.

Ведмідь не хоче спати

Ця книжечка розповідає історію ведмедя, який лягав у зимову сплячку. Він спокійно та чемно чекав, як завжди, туконь, які його вкладуть у тепле ліжечко у своєму барлозі. Але так трапилося, що він зустрів того самого зубра, який розказав йому, як живуть звірі, що не сплять у цю пору року. Тому ведмідь вирішив і собі веселитися та гуляти досхочу цілу зиму. Але туконі всіма способами намагалися переконати його все ж таки піти у свій барліг. Ці дві книжечки пов’язані трішки, тому краще спочатку читати та розглядати «Зубр шукає гніздо», а потім уже цю книжечку.

***

Ці книжечки тільки для дуже маленьких діток, які люблять розглядати малюнки, адже багато тексту ви тут не знайдете. Тому, якщо ви шукаєте, якусь дитячу літературу із чарівними ілюстраціями, ще й добру та теплу, то ці два видання можуть підійти для вас. Хоча б спробуйте зайти в книгарню та полистати і ви все зрозумієте самі. Окрім, того вони дадуть вам можливість пофантазувати та пояснити малюку хто такі туконі.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s