“Зубр шукає гніздо” та “Ведмідь не хоче спати”. Казочки для найменших

Оксана Була. Зубр шукає гніздо. Ведмідь не хоче спати. – Видавництво Старого Лева, 2017. – 40/32с.

Книги для маленьких діток, то завжди було для мене щось далеке та невідане. Завжди забігаючи в книгарню й заходячи в дитячий відділ на мене дивилися дві заворожуючі книги. Насправді, мені дуже подобаються красиві ілюстрації, через те, що з дитинства люблю грати в комп’ютерні ігри. Сьогодні поговоримо про два неймовірних та красивих видання — «Зубр шукає гніздо» та «Ведмідь не хоче спати».

Зубр шукає гніздо

Перша книга знайомить нас із такими цікавими створіннями, як туконі, що живуть лісі. Їхньою основною місією є вкладати звірів у зимовий сон, адже зимою дуже й дуже холодно. Але в лісі також живуть звірі, які зимою не сплять. Поміж них і є наш герой, зубр, який так само бажає спати в цю холодну пору року після того, як зустрів ведмедя. Я собі просто уявляю, як діткам батьки будуть пояснювати, хто такі ось ці крихітні створіння туконі. Весело ж буде. Усі ілюстрації оформленні в такій золотистій осінній гамі та виглядають дуже красиво. Також під час гортання сторінок книжечки ви зустрінетеся з іншими лісними звірами, які засинають у взимку, що дасть змогу дітям більше познайомитися із ними, а вам розповісти про їхню природу та поведінку.

 

 

Ведмідь не хоче спати

Ця книжечка розповідає історію ведмедя, який лягав у зимову сплячку. Він спокійно та чемно чекав, як завжди, туконь, які його вкладуть у тепле ліжечко у своєму барлозі. Але так трапилося, що він зустрів того самого зубра, який розказав йому, як живуть звірі, що не сплять у цю пору року. Тому ведмідь вирішив і собі веселитися та гуляти досхочу цілу зиму. Але туконі всіма способами намагалися переконати його все ж таки піти у свій барліг. Ці дві книжечки пов’язані трішки, тому краще спочатку читати та розглядати «Зубр шукає гніздо», а потім уже цю книжечку.

 

***

Ці книжечки тільки для дуже маленьких діток, які люблять розглядати малюнки, адже багато тексту ви тут не знайдете. Тому, якщо ви шукаєте, якусь дитячу літературу із чарівними ілюстраціями, ще й добру та теплу, то ці два видання можуть підійти для вас. Хоча б спробуйте зайти в книгарню та полистати і ви все зрозумієте самі. Окрім, того вони дадуть вам можливість пофантазувати та пояснити малюку хто такі туконі.

Оцінка: 10/10

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s