“Сага. Розділ 1”. Знайомство

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Розділ 1 // переклад та оформлення Тараса Пузака, Олексія Сердюка, Юрія Тимківа, Вадима Штанько. – Студія “Ворон”, – 46 с.


Нарешті я вибрав, який комікс читати наступним. Мій вибір впав на «Сага», який, дякуючи Студії «Ворон», можна почитати рідною мовою. Чому я вибрав цифровий комікс? Насправді, я придбав дуже багато коміксів у друкованому варіанті, але я шукав щось таке, щоби можна почитати за комп’ютером у вільні хвилини на роботі. Тому, дякуючи красивій мальовці, українському перекладу та опису, вирішив читати ось такий цикл.

Тепер давайте знайомитися із героями та світом. Початок коміксу є досить різким та неочікуваним. З першої сторінки ми потрапляємо на пологи, де народжується магічне чи міфічне дитя, у якої є маленькі крила та роги. Одним словом не людина. Це дівчинка. Крила вона отримала від матері, Алани, а роги — від батька, Марко. Це все відбувалося в закритому гаражі, який їм надав один орендодавець. Неочікувано відбувається напад на них, невідомими особами і вони намагаються врятуватися. Ось такий початок.

Після такого початку я вже думав мене нічого не здивує. Але ж ні, ми переносимося на іншу планету, де створіння із людським тілом і головою-телевізором займаються сексом. Весело.

Світ у якому відбуваються всі події перебуває у війні, але досить цікавій. Дві ворогуючі сили вирішили, що навіщо битися на своїх територіях та знищувати їх. Тому перенесли всі свої бої в інші світи та інші планети, а самі водночас спокійно жили в себе дома. Тому всі інші нації та раси примусово змушені прийняти якусь із двох сторін у війні.

Здебільшого ми це дізнаємося із першої половини коміксу. Далі дівчинка, яка вже є, мабуть, досить старшою, розповідає від свого імені трішки про батьків, трішки про батьків. Також ми дізнаємося, що різні раси бажають знайти новоспечену родину, вбити батьків та забрати напівкровку. Марко дезертирував із війни й це не сподобалося дуже багатьом людям. Алана разом із Марко бажають втекти. Завершується комікс тим, що вони намагаються зійти згоди на рахунок імені дівчинки.

Це мій другий комікс. Надіюся, вибрав його правильно, тому що поки він подобається і є бажання дізнатися, що сталося із новонародженою дитиною та її батьками. Як на початковий розділ, то інформації було для мене достатньо, щоб мене зацікавити.

Автор: Роман Зарічний

Оцінка: 8/10

 

Advertisements

2 thoughts on ““Сага. Розділ 1”. Знайомство

    1. Мальовка схожа до цієї гри. Прочитай його, якщо цікавишся коміксами. Багато дуже добре відгукуються про нього.

      Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s