“Сага. Розділ 2”. Далі англійською

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Розділ 2 // – Imagine Comics Inc., – 28 с.


Давайте я почну відразу з того, що цей комікс буду читати англійською. Усе почалося з того, що мені не сподобалося ім’я одного нового персонажа в перекладі Студії «Ворон». Я заглянув в оригінал і взагалі не знайшов нічого спільного. У першоджерелі воно звучить, як The Stalk, а українською Пошук. Мене це здивувало, тому я знайшов визначення англійського слова, адже знаю інший переклад. Здається, що так імпровізувати не можна з іменами. Якщо немає відповідного аналогу в українській мові, то можна зробити транслітерацію. Також натрапив на інформацію, що в комікса зараз є більше 40 випусків, а українською перекладено тільки 14. Через ці дві причини вирішив надалі читати комікс англійською, адже краще знайомитися із героями відразу з такими іменами, які будуть упродовж усієї історії.

Тепер вернемося до сюжету. Кінець першого розділу розповідав нам, що новоспечена сім’я хоче втекти від війни у яку замішано занадто багато рас та планет. Вони мали дістатися Ракетного Лісу (Rocketship Forest), але, на жаль, загубилися й потрапили до Нескінченних Лісів (Endless Woods). Ще й до того потрапили в пастку, їх обв’язали та знерухомили рослини.

Також більше дізнаємося про нового мисливця, Вілла (The Will), який згадувався в попередній частині. Він спілкується через телекомунікаційний канал зі своїм замовником, який, здається, є великим морським коником із ногами. Але я цьому вже не дивуюся. Що дійсно зацікавило, то інформація про якусь мисливицю Столк (The Stalk). Вона є якоюсь мега крутою і якщо береться за справу, то іншим уже нічого не лишається.

І вже через кілька сторінок ми знайомимося зі Столк. Це є павукоподібна людина, без рук, оголеними грудьми та вісьмома очима. Просто шикарно. Вона знайшла героїв, поранила Марко й хоче забрати немовля. Але ж ні, з’являються якісь привиди, яких вона дуже сильно боїться й тікає. Що? Крута мисливиця боїться привидів? Але вони виявилися добрими й хочуть допомогти. Подивимося в наступному розділі чому їх потрібно боятися.

Аааа, і ще. Я в першому відгуку згадував про людину із головою телевізора. Ну він, одним словом, є принцом (Принц Робот IV) і прилетів на якусь планету, щоби розслідувати втечу матері немовля із в’язниці. Круто, що вона любить читати книги. Люблю усіх створінь, які люблять читати.

Кінець. Комікс ще більше зацікавив, тому буду читати далі, але вже англійською.

Автор: Роман Зарічний

Оцінка: 8/10

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s