“Сага. Розділ 5”. Різкі зміни

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Розділ 5 // – Imagine Comics Inc., – 25 с.


У п’ятому розділі я б виділив три важливі речі, які є досить неочікуваними.

Першою, звичайно, ситуація у яку потрапила новенька сім’я. Попередній розділ завершився тим, що їх узяли в облогу військові із королівського Вондер-танку. Марко не хотів застосовувати силу, але хто бавиться з утікачами. Один із військових підстрелив Алану й Марко використав свою потужну силу, щоби «втихомирити» негідників. Уже почав відрубувати їхні кінцівки та сікти мечем наліво-направо. Але дякуючи Алані, він зупинився, щоби зменшити жорстокість її чоловіка.

Другою річчю є те, що Принц Робот IV сидить на туалеті та дізнається, говорячи телефоном із дружиною, що стане батьком. Але він не може повернутися до неї, допоки не знайде втікачів. А це може затягнутися на довго, що може не потрапити додому народження дитини.

Третьою є історія на Секстильйоні, де Вілл врятував дівчинку із сексуального рабства. Він хоче забрати її із собою. Але вся ця ситуація примарна, адже ідучи до свого корабля йому переходить дорогу власниця цього сексуального бізнесу. Вона тактовно пояснила, що дівчинка її власність і має в крові речовину, яка застигне якщо вони полетять із планети. Вілл просто шокований, як так… Він пропонує викупити її із рабства, але ціна неймовірно велика. Потрібно знайти вихід, потрібно врятувати це безневинне створіння.

Паралельно до цього Столк (інший мисливець за головами, павукоподібне створіння-жінка з оголеними цицьками) знайшла зв’язаних військовий, які недавно зустрілися із Марко та Аланою. У той момент у неї задзвонив телефон і Вілл, як це смішно не звучить, Вілл просить у неї гроші. Але неочікувано прибуває екіпаж із Принцом Роботом, який довго роздумуючи прострілює груди Столк. Кінець.

Автор: Роман Зарічний

Оцінка: 9/10

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s