“Сага. Розділ 6”. Дерев’яні космічні кораблі. Реально?

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Розділ 6 // – Imagine Comics Inc., – 24 с.


Нарешті, нарешті, нарешті… Марко й Алана добралися до Ракетного Лісу. Я насправді думав, що Ракетний Ліс то якась абстрактна назва, а не ліс зі справжніх ракет. Але ж це неординарний комікс та фантазія автора існує поза межами мого розуміння. Але, на жаль, на місці цього величного лісі знаходиться пустка і все зруйноване. Ізабель (то дівчина-привид, яка з’єдналася із немовлям) їх заспокоює та каже, що більшість усього дійсно зруйновано, але привиди приховали деякі дерева-ракети. Попасти в середину корабля не так просто, адже потрібно дати якийсь дар через те, що ракета ця є живою. Марко не роздумуючи переламує свій магічний меч та віддає його. Усі заходять у цей чудний літаючий апарат і дивуються з нього. Тим часом він піднімається в повітря й кудись летить. Алана ж узагалі приймає вперше за великий час гарячий душ. Вони утекли.

Водночас Принц Робот IV після вбивства Столк має бесіду і Віллом, де останній пригрозив роботу-людині, що знайде його та вб’є. А до того часу знайде та зведе віку всім його близьким. Виявляється убити найманого вбивцю, то є трохи дурістю. Спеціальний Агент Гейл дзвонить до Принца та надоумлює його, що в них тепер будуть проблеми. Адже найманці також виконують паскудні завдання і для них, великих політиків.

Марко разом з Аланою насолоджуються польотом, але дивуються, куди ж цей корабель летить. Привид Ізабель допомогла пояснила, що дерево летить туди куди забажає. Єдиним виходом, щоби змінити маршрут на бажаний є постійне бажання кудись потрапити. Тоді, можливо, корабель і подумає над вашою пропозицією. Якраз під час цієї милої розповіді на борту з’являються двоє невідомих об’єкти із сокирою та ножиком. Шукають Марко, свого хлопчика. І фінал цього розділу — це його батьки.

Автор: Роман Зарічний

Оцінка: 9/10

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s