“Сага. Розділ 7”. Знайомство із сім’єю

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Розділ 7 // – Imagine Comics Inc., – 25 с.


У цьому розділі ми більше дізнаємося про дитинство Марко, як він знайомиться із війною та жорстокістю. Усе дякуючи його батькам, які вважають, що кожен із їхньої раси має бути на війні. З минулого ми повертаємося назад у теперішнє, на корабель, куди батьки Марко прилетіли його рятувати. Його мати кинула Ізабель чорт знає куди. Марко розізлившись (все ж таки вона була нянькою для дитини), використав шолом батька та стрибнув у портал, щоб врятувати її. Мати скочила за сином, не можна лишити його самого.

Ось так Алана з дитиною та батько Марко залишилися самі. Я б сказав, що у них була дуже душевна розмова. Спершу вона знерухомила його, потім він вирвався і приспав її. Але все добре, він чемно доглядав за маленькою внучкою. Самим болючим і неочікуваним моментом в цій частині було те, що батькові Марко залишилося жити тільки один місяць. Він нікому нічого не сказав із родини.

В той самий час Марко із матір’ю потрапили на якийсь астероїд. Поки вони відверто спілкувалися про його кохану, яку мати вважає за ворога, до них підкралося невідоме чудовисько. Ну як його описати… Ммм… Це трьохокий голий велетень із малим пісюном та великим яйолами. В руках у нього великою кісткою-дубинкою. Але кого вже то цікавить після попереднього речення 🙂 Ну що ж, далі наступний розділ.

Автор: Роман Зарічний

Оцінка: 10/10

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s