“Сага. Том 1”. Комікс тільки для дорослих

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Том 1 // – Imagine Comics Inc., – 160 с.


Нарешті, я вибрав, який комікс читати наступним. Чому я вибрав цифровий комікс? Насправді, я придбав дуже багато коміксів у друкованому варіанті, але шукав щось таке, щоби можна почитати за комп’ютером у вільні хвилини на роботі. Тому, дякуючи красивим ілюстраціям та опису, вирішив читати ось такий цикл. Розказувати про цей витвір Браяна К. Вона та Фіони Стейплс буду томами, у який входять шість розділів, що дасть змогу розказати про події, нових героїв та не спойлити на кожному кроці.

Мальовка коміксу заворожує й читаючи відчувається майстерність та стиль. Тільки сиди й розглядай образи персонажів та навколишні пейзажі. Але будьте обережні, адже комікс є для дорослої аудиторії, тому тут багато відвертих сцен, жорстокості та бридоти. Але на диво все це добре вписується в загальну картину чим і допомагає зробити світ більш реалістичним.

Світ у якому відбуваються всі події перебуває у війні. З однієї сторони перебуває крилата раса, яка є дуже технічно розвиненою, а з іншої — рогата раса, яка володіє магією. Війна є досить специфічною так би мовити. Дві ворогуючі сили вирішили, що навіщо битися на своїх територіях та знищувати рідне. Тому перенесли всі свої бої в інші світи та інші планети, а самі спокійно жили в себе дома. Всі інші нації та раси примусово змушені прийняти якусь із двох сторін у війні.

spaceship.png

Початок коміксу є досить різким та шокуючим. З першої сторінки ми потрапляємо на пологи, де народжується магічне дитя, у якої є маленькі крила та роги. Одним словом не людина. Це дівчинка. Крила вона отримала від матері, Алани, а роги — від батька, Марко. Це все відбувалося в закритому гаражі, який їм надав один орендодавець. Неочікувано відбувається напад на них невідомими особами і вони намагаються врятуватися. На них починається полювання у якому беруть участь кілька найманих вбивць.

Як ви вже помітили комікс буде тримати читача в напрузі весь час, а початок — є дуже легеньким та невимушеним. Далі буде тільки здивування, жесть та задоволення. А що ще чекати від коміксів, тільки таких відчуттів. Давайте розкажу про цікавих героїв, які з’явилися впродовж першого тому.

Алана (Alana)

Alana

Алана є також основним героєм серії та походить із планети Лендфол (Landfall) і як усі інші має крила. Вона вперто вірила в праведність жорстоких військових дій її держави. Служила Алана охоронцем у в’язниці, у якій якраз зустрілася із в’язнем Марко. Згодом вона подружилася із ним через спільну любов до книжкових романів. Далі ви вже зрозуміли, кохання, цьомчики й дитина.

Марко (Marko)

Marko

Отже, Марко, як ви вже зрозуміли, є представником рогатого народу. Його раса живе на супутнику Лендфола. Він також володіє магією та бігає усюди зі своїм чарівним мечем, яким і косить усіх хто хоче потурбувати його новоспечену сім’ю. Він є одним із головних героїв цієї довгої серії. До подій із яких починається комікс, Марко був піхотинцем і воював у війні за свій народ. Ще із самого дитинства перед ним показали жорстокість війни, а саме звірства крилатих, що і сформувало його подальшу думку та вступ до війська. Але через кілька звірських бойовищ зрозумів, що все є якоюсь ширмою, а вони є тільки пішаками в на шахматній дошці. У нього закралися сумніви, тому вирішив закінчити цю війну для себе.

Вілл (Will)

Will

Першим із найманих вбивць є Вілл, який працює виключно за винагороду. Він завжди подорожує із великим кошаком, який уміє розмовляти. Вілл хоч і вбивця, але моральні принципи в нього присутні. Це найманець доказав перебуваючи на Секстильоні, де мав намір врятувати шестирічну дівчинку із сексуального рабства. Він найнятий Високим командуванням крилатих, щоби знайти та знищити Марко та Алану. Ще цікаво, що колись Вілл був коханцем Столк, що також є іншим найманим вбивцею. З вигляду він проста людина, яка вміє користуватися зброєю.

Столк (The Stalk)

Stalk.png

Другий вільний найманець Столк також викликана та відправлена, щоби знайти сім’ю разом із дитиною. Крилаті вирішили, що завжди потрібно мати запасний варіант, якщо перший не принесе результату. Також уже зрозуміло, що ця пані є в минулому коханкою Вілла. Але все б нічого, якби вона не була павукоподіним створінням із вісьмома очима та оголеними цицьками. Узагалі не розумію, як вони могли займатися цим, ну ви зрозуміли, сексом. Тільки можна уявити, яка ця ходяча вбивця в справжньому бою.

Ізабель (Izabel)

Izabel

Ізабель є привидом дівчинки із планети Клів (Cleave), яка була вбита під час одного із боїв ворогуючих сторін. Вона має червоний та прозорий тулуб із якого вивалюються кишки. Вона зустріла Алану, коли вона із сім’єю пробувала втекти із цієї клятої планети. Ізабель уклала з Аланою угоду, що допоможе їм, а взамін вона скріпить душу із її дитиною та полетить із планети із ними. Алана спочатку дуже злилася зі свій вибір, але потім дівчина-привид стала нянею для її донечки. Дуже класною річчю є те, що Ізабель вміє створювати круті ілюзії, що не раз рятували сім’ю від загибелі.

Брехливий кіт (Lying Cat)

LyingCat.png

Брехливий Кіт є великим котом жіночого роду, що допомагає Віллу в його роботі вбивці. У неї тіло є зеленим та покрите жовтими смужками. Також є здібність розпізнавати брехню, коли якесь твердження є брехнею кішка каже “Брехня”. Але тут є своє обмеження, усе залежить від розуму особи. Чим розумніший співрозмовник Вілла, тим важче розпізнати брехню. Ця кішка є досить загадковою та грізною.

Принц Робот IV (Prince Robot IV)

PrinceRobotIV.png

Він є членом королівської родини Королівства Роботів (що за тавтологія). Принц Робот IV був назначений рогатими керівником пошуку Алани та Марко, відповідно йому звітуються найманці, а він же звітується далі. Найцікавішим у зовнішності їхньої раси є телевізор замість голови. Так, так, телевізор. Виглядає трохи смішно. Але, окрім того, ще є здібність змінювати свою руку в гармату. Зараз він думає тільки про те, щоби завершити поставлене завдання, адже його дружина вагітна маленьким телевізором.

***

Це всі герої, які поки заслужили уваги. Було багато інших, але поки епізодично. Також скажу, що розповідь у коміксі ведеться від Гейзель (Hazel), дочки Алани та Марко. Але про неї розповім, коли дізнаюся ще якусь інформацію. Як ви помітили, то герої тут різноманітні й дуже продумані. А читаючи комікс ще й до того бачиш їхні емоції та переживання. Тому вважаю, що герої є найсильнішою складовою коміксу, принаймні поки що.

Ще хочу згадати про ті речі, які здивували впродовж шести розділів. Першими такими найбільш дивним для мене були відчуття, коли познайомився із расою роботів-телевізорів та Столк. Спочатку я не розумів чи вони мені подобаються, чи ні. Але згодом усе пішло, як помаслу. Менше дивуватися й більше насолоджуватися.

img01.png

Далі був Секстильон, ціла планета чи астероїд, що створений для твоїх диких та сокровенних сексуальних бажань. Звичайно, там є бізнесмен, який отримує всі прибутки. Але також потрібен і менеджер, скотар, щоби керувати сексуальними послугами. Скотар через те, що всі створіння, які перебувають у рабстві є просто тваринами у їхньому розумінні. Сюди прилетів Вілл для своєї особистої втіхи. Але пішло все не так, бо скотар запропонував йому шестирічну дівчинку. А як я вже згадував у найманця присутня якась мораль, що і віднайшла десь те, що він бажає її звільнити.

6987e4a0-5973-4cb1-8715-6f98c33bfb83

Упродовж читання кілька разів згадувалися, що герої прямують до Ракетного Лісу, але я й не міг уявити, що там ростуть ракети. Звичайно, не прості, а ракети-дерева. Попасти в середину корабля не так просто, адже потрібно дати якийсь дар через те, що ракета ця є живою. Але всередині є все, що забажаєш душ, приймальня, вітальня, кухня. Думаю, якщо виявиться, що там є спортивний зал, то нічого надординарного в тому немає.

Якщо підсумувати прочитаний том, то комікс надиво здивував своєю дорослістю, ілюстрацією, світом та героями. І скажу чесно, що є поки цікавішим, ніж мій перший комікс, «Загін самогубців. Книга 1. Копняк у зуби». Тому спокійно беріть і читайте його. Якщо, навіть, добре не володієте англійською, все-рівно беріть і читайте, адже діалогів там небагато, а те що є можна легко перекласти. Надіюся, що якесь із видавництв візьметься його перекладати.


Advertisements

3 thoughts on ““Сага. Том 1”. Комікс тільки для дорослих

    1. Там є з 20 випусків від “Студії Ворон”, щоб почати. Там ніби все норм, тільки деякі імена мені не сподобалися в перекладі. Забагато нафантазували…

      Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s