Куплені книги. Зима-весна 2018

Пройшло досить так багато часу у 2018 році і за цей час нашу бібліотеку поповнила досить таки велика кількість книжок. Ось я і вирішив поділитися усіма покупками. Деякі з них були куплені за порадою, деякі через власне бажання, деякі на майбутнє. Багато з них нам вдалося прочитати. Одним словом ось перелік книг.

***

1. Матіяш Богдана “Казки Різдва” (Видавництво Старого Лева)

kazku_rizdva_2v1_0

Різдво – це час, повний таємниці, радості й дива. Казки Різдва нагадують про зміст цього свята – чудесне Боже народження, повне довіри й ніжності, – і теж можемо, зачудовані, перед цією таємницею зупинитися, побути малими дітьми, з їхньою вірою і простотою прийти привітати новонародженого Месію. Пережити безліч див, які стаються, коли віримо.

Книжка різдвяних казок Богдани Матіяш, повна спокою і лагідності, вчить, як почуватися вдячно у світі, в якому народився добрий Бог.

До книги увійшли дві частини “Казок Різдва” Богдани Матіяш.

Чому: Нам давно подобалися ілюстрації до дитячих книжок, особливо від Видавництва Старого Лева. Але купувати їх і не читати є досить не розумно. Тепер же у нас є малюк і почали купувати те що подобається на майбутнє. Крута, якщо дитина не буде любити читати, як батьки.

2. Джон Р. Р. Толкін “Листи Різдвяного Діда” (Астролябія)

a334791e-bd89-4967-909c-58cee0f10e5d

Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.

Чому: Я взагалі не пропускаю ніяких видань Джона Р. Р. Толкіна, хоча і прочитав поки тільки “Гобіта”. Уже почав її читати і думаю, що виправлюся та прочитаю усі куплені його романи. окрім того дуже крута книжка для читання разом із дітьми. Рекомендую.

3. Лю Цисінь “Проблема трьох тіл” (BookChef)

tru-tila-f-1

Дія роману починається на тлі подій Культурної революції в Китаї. Засекречена військова база надсилає сигнали в космос для встановлення контактів із позаземними цивілізаціями. Десь у безкрайньому Всесвіті цивілізація, яка перебуває на межі знищення, перехоплює сигнал і починає планувати вторгнення на Землю. Тим часом на Землі розгортається протистояння між ворогуючими таборами, готовими як допомогти загарбникам захопити Землю, так і протистояти вторгненню.

Чому: Люблю читати наукову фантастику. А тут українською мовою з’являється книжка китайського автора Лю Цисіня. Не можна оминути. Окрім того читав про неї тільки позитивні відгуки.

4. Ніл Ґейман “The Sandman. Пісочний Чоловік. Том 1. Прелюдії й ноктюрни” (Рідна мова)

the_sandman_psochniy_cholovk_tom_1_prelud_y_nokturni-79161422865258_small6

Один із найпопулярніших і найулюбленіших серед критиків графічний роман усіх часів, відзначений нагородами шедевр Ніла Ґеймана «СЕНДМЕН» установив нові стандарти для дорослої та ліричної фантастики у галузі коміксів. Проілюстрована популярними художниками жанру, ця серія — насичений коктейль із сучасної та давньої міфології, у який майстерно вплетено сучасну літературу, історичну драму та легенди. Перша з дванадцяти книг, які складають повну серію про «СЕНДМЕНА», відкриває унікальну для графічної літератури сагу і знайомить читачів із чарівним і темним світом снів та жахіть — домом Морфея, Повелителя снів, і його роду, Безмежних.

Чому: Ніл Ґейман, то як чарівник у світі фентезі. Неординарний та глибокий. А ось тут видають комікс українською про Пісочного Чоловіка. Тут навіть немає чого обговорювати.

5. Анна Бикова “Лінива мама: завдання для розвитку” (Book Chef)

-linyva-mama--zavdannya-dlya-rozvytku-640232.800x800w

Дослідження світу дитиною, а тим паче разом з дитиною – завжди цікаво та весело. Цей процес подарує усім учасникам теплі стосунки та тісний зв’язок на довгі роки. Та чи варто довіряти найцінніше – свою дитину стороннім людям, якщо кожному з батьків під силу у формі цікавої гри допомогти малечі досягти величезних успіхів?

«Лінива мама» зовсім не заперечує цінність новітніх навчальних закладів, посібників або особливих методик, та їй під силу доповнити арсенал турботливих батьків корисними порадами та завданнями.

«Лінива мама». Завдання для розвитку» вийшла в найбільш вдалий для цього період, адже саме зараз у моді ранній розвиток дитини. Це видання стане чудовим доповненням родинної бібліотеки!

Авторка цієї книжки – психолог, педагог та двічі мама. Вона відома своєю роботою «Як стати “лінивою мамою”», яка знайшла шлях до серця багатьох читачів, що вже мають дітей чи лише замислюються про поповнення родини.

Чому: Так як у нас появився малюк, то скуповуємо багато літератури по дитячому вихованню. Але ця книга для дружини більше, мені б щось таке, як “Французьке виховання” 🙂

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

6. Ернест Клайн “Першому гравцеві приготуватися” (КМ-Букс)

250px-Першому_гравцеві_приготуватися

2044 рік, світ потерпає від енергетичної кризи, панують безробіття і голод. Як і більшість людства, Вейд Воттс рятується від похмурої реальності в ОАЗі — масштабній віртуальній утопії, де можливості обмежуються лише фантазією. І як більшість людства, він мріє здобути найцінніший приз, захований у віртуальному світі. Творець ОАЗи Джеймс Галлідей заповів свій багатомільярдний спадок і саму ОАЗу тому, хто першим знайде три ключі. Полювання починається.

Чому: Мене я обкладинка узагалі спершу не приваблювала, текст, який займає все місце… Тому свідомо пропустив цю книжку. Але прочитав відгук на цю книжку і зрозумів увесь той біль. Як я, затятий ґеймер міг пропустити гіковську книжку? Відразу купив, перестав читати інші та прочитав. Вона шикарна.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

7. Вікторія Авеярд “Багряна Королева” (Наш формат)

bagryana-koroleva-709055.800x800w

Дебютна книжка Вікторії Авеярд «Багряна королева» стала бестселером New York Times та USA Today. Її вже перекладено на 39 мов. Лише в США продано понад 1,3 млн примірників. Це перша із чотирьох книжок фентезі-серії про Мару Барров, яку читають в усьому світі.

Сімнадцятирічній Марі Барров усе життя не щастить. Вона народилася в радіоактивній пустці постапокаліптичного світу, та ще й у його найупослідженішому прошарку багряних. Її ось-ось відправлять на нескінченну війну, з якої більшість не повертається, та ще й найкращого друга не вдається порятувати від цієї долі. Мара не належить до панівної еліти з надприродними здібностями, вона надбала небезпечних ворогів, які впевнені: ця дівчина може зруйнувати усталений світовий лад. Несподівано для себе Мара опиняється у вирі політичних інтриг і таємного руху спротиву й незабаром розуміє, що саме вона може змінити хід історії. Вона ні в чому не може бути певною, крім того, що революція неминуча, а зрадити може кожен.

Чому: Книжка у жанрі фентезі із досить цікавим світом. Окрім того непогані відгуки про неї. Має бути цікаво.

8. Вікторія Авеярд “Скляний меч” (Наш формат)

sklyanyj-mech-709082.400x500w

«Скляний меч» — бестселер New York Times і переможець премії People’s Choice Awards 2016 у номінації «Найкращий підлітковий роман». Це друга книжка фентезі-серії про Мару Барров.

Мара народилася у світі, де кров визначає долю. Аристократи зі срібною кров’ю наділені надприродними здібностями, а простолюд із багряною — приречений їм служити. Здавалося, так триватиме вічно, доки не з’являються новокровки — люди з багряною кров’ю і хистом, що затьмарює срібних. Мара намагається зібрати власну армію, щоб порятувати своїх побратимів та здолати предковічну тиранію, і стає символом визвольної боротьби. Але вона розуміє, що за революцію доведеться платити страшною ціною.

Ким дівчина здатна пожертвувати заради досягнення своєї мети? І на що готовий новий король, щоб повернути Мару?

Чому: Якщо уже є дві книжки із серії, то чого б не купити відразу усі.

9. Макс Кідрук “Не озирайся і мовчи” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

46219_71359

Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.

Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.

Чому: Книжок Макса Кідрука я не читав багато, “Зазирни у мої сни” і кілька тревелогів. Але новинки хочу читати, хоча вона вже й не новинка.

10. Блейк Крауч “Темна матерія” (КМ-Букс)

712445_original

«Чи задоволений ти своїм життям?» — це останні слова, які чує Джейсон Дессен, перш ніж втратити свідомість від удару викрадача у масці. Перш ніж прийти до тями прив’язаним до каталки в оточенні незнайомців у захисних костюмах. Перш ніж чоловік, якого Джейсон ніколи не бачив, усміхнеться йому й скаже: «З поверненням, друже». У цьому світі в Джейсона зовсім інше життя. Його дружина — це не його дружина. І в нього ніколи не було сина. А сам Джейсон — не звичайний професор фізики в коледжі, а прославлений геній, який зробив щось визначне. Щось неможливе. Який із світів є сном, цей чи інший? І якщо навіть дім, який він пам’ятає, реальний, як Джейсон зможе повернутися до сім’ї, яку любить?

Чому: Я прочитав трилогію “Облудні Сосни” Блейка Крауча і залишився в якомусь неоднозначному стані. Чи мені сподобалося? Чи ні? Тому ця остання перекладена поки книга автора мала бути прочитана, щоб скласти власну думку про нього, як письменника.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

11. Джон Віндем “День Триффідів” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47536_75406

Триффіди — рослини-хижаки, що мають здатність рухатися, чути й навіть мислити. Вони озброєні небезпечними жалами, що вражають жертву отрутою на відстані кількох метрів. Тривалий час триффідів масово розводили на спеціальних фермах заради цінних речовин, які ті виробляли. При цьому дотримувалися всіх можливих засобів безпеки. Але одного разу система вийшла з ладу… Внаслідок потужного зорепаду більша частина людства осліпла. Ті, хто дивом не втратили зір, намагаються подолати наслідки катастрофи. Однак є дещо страшніше за руїни й хаос: триффіди вирвалися на свободу й розпочали жорстоке полювання на людей…

Чому: Купив цю книгу через дві речі, першою є те, що це класика фантастики, а другою є те, що тут присутні рослини-вбивці. Воно ж має бути круто.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

12. Томас Олде Хьовельт “Відьма” (КМ-Букс)

725941_original

Ласкаво просимо до Блек-Спрінга! Це містечко у Гудзонській долині здається таким привітним і мальовничим. Але Відьма Чорної скелі — жінка з сімнадцятого століття із зашитими очима та ротом наганяє страх на його жителів. Ця моторошна постать гуляє вулицями, безперешкодно заходить у будинки, може ніч простояти біля вікна чи дитячого ліжечка. Всі знають: за жодних умов їй не можна відкривати очі, адже наслідки будуть просто жахливими.

Чому: Цей роман відноситься до тих, які куплені через те, що у всіх були завищені очікування і книга не виправдала їхніх сподівань. Просто не налякала. А я люблю братися за такі книги і формувати власну думку.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

13. Карлос Руїс Сафон “В’язень неба” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47204_74390

«В’язень Неба» — третя книжка із циклу романів, дія яких відбувається в літературному всесвіті Цвинтаря забутих книжок — лабіринту історій, що зачаровують і змушують якнайшвидше дістатися останньої сторінки.

Барселона, 1957 рік. Даніель Семпере, власник книгарні, — щасливий чоловік і батько. Його продавець і приятель Фермін готується до весілля, а на носі ще й Новий рік та Різдво. Чоловіки в доброму гуморі чекають на прийдешні святкування, аж раптом все змінюється. До крамниці заходить загадковий сеньйор, який хоче купити подарункове видання «Графа Монте-Крісто». Він дивно поводиться, робить якісь записи, і Даніель відчуває: тут щось не так. Незнайомець якимось чином пов’язаний з Ферміном. Це привид його минулого, який може розкрити страшні таємниці…

Чому: Я читав тільки “Тінь вітру”, а дружина і інші романи автора, в тому числі “Ігри янгола”. Тому не можна було пропускати цю книгу. Хоча не знаю коли її особисто прочитаю. жаль тільки, що інші книжки в іншому стилі.

14. Джон Апдайк “Іствікські битви” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47730_76416

Життя в містечку Іствік розплановане на сто, а то й двісті років уперед. У цій тихій гавані вже давно не відбувалося нічого цікавого. Троє подруг — Александра, Джейн і Зукі — збираються щочетверга, щоб якось розважитися. Після чергових посиденьок у місті з’являється таємничий і надзвичайно спокусливий чоловік із дивним ім’ям Дерріл Ван Горн. Він здобуває прихильність подруг і… навчає магії, адже виявляє їхні потужні здібності. Та одного разу вони вирішують покинути Дерріла. Він присягається помститися їм… Проте жоден чоловік не в змозі протистояти жінці. А надто коли їх троє. І вони — відьми.

Чому: Ось чого була куплена ця книжка точно не можу сказати, просто після прочитання “Відьми” Хьовельта був на піднесенні, вирішив усі книги про відьом купувати. Але будемо читати.

15. Абрахам Мерріт “Гори, відьмо, гори! Повзи, тінь, повзи!” (Видавництво Жупанського)

Abraham_Merrit__Gori_vidmo_gori_Povzi_tin_povzi

“Гори, відьмо, гори!” – рідкісний зразок містичного нуар-детективу, що розповідає про низку загадкових і зловісних подій у Нью-Йорку 1930-х, коли лікар та науковець доктор Ловелл і відомий ганґстер Рікорі протистоять лихим прадавнім чарам, які розповзаються містом, нищачи всіх, хто потрапляє в їхні лабети. “Темне полум’я зловісної мудрості, що згущувало тіні похилених у роздумах каменів Стоунхенджа; яке пізніше годувалося з рук римських легіонерів; яке, хтозна чому, набиралося сил в середньовічній Європі, і все ще палає, все ще живе та могутнє…” – зазначає у своїх нотатках під назвою “Диявольські ляльки мадам Менділіп” доктор Ловел, і він тут геть не згущує фарби.

На сторінках повісті “Повзи, Тінь, повзи!” оживає давня бретонська легенда про загублене і прокляте місто Іс, його короля Ґрадлона і його доньку-відьму, біляву Дагут, якій підвладні тіні. Плин історії постає у вигляді спіралі, і давнє місто з його темними чарами, кривавими ритуалами і служінням потойбічним богам знову повертається до життя, аби ще раз повторити всі химерні виверти правічної легенди.

Чому: Ну це видання було плановане, дуже хотів купити цю готичну літературу. Надіюся класика не розчарує.

16. Лі Бардуґо “Королівство шахраїв” (Видавництво Vivat)

9789669422828-230x320

Кримінальний геній Каз зі своєю бандою провернули смертельно небезпечне викрадення і мали б уже ділити чималі бариші, але ж їм знову випало виборювати свої життя, адже тепер тільки лінивий не прагне вивідати таємницю небезпечного наркотику «юрди парем» — власне, саме задля цього в Кеттердамі звідусіль зібралися могутні сили. Тож шістці покидьків знову доводиться ставати до боротьби, яка вирішить їхню долю і долю магії у світі Гриша.

Чому: Ще одна книжка з обов’язкових до покупок. Я прочитав “Шістку воронів” і був приємно вражений від цього нетипового фентезі. Аж шість крутих героїв. Продовження не можна пропускати.

17. Майк Вікінг “Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

45142_68319

Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.

Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінґ? Мік — засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя.

У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців — завдання, що під силу лише Міку Вікінґу…

Чому: Цю книгу я купив дружині, як подарунок на день народження. Думаю цим все сказано)

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

18. Джо Диспенза “Керуй своєю підсвідомістю. Зміни власне життя” (BookChef)

dispenza

Мабуть, кожна людина в якийсь момент із жахом усвідомлює, що втратила здатність радіти. Відчувати радість щодня, щохвилини, щосекунди, тобто плекати в собі це почуття, незалежно від зовнішніх обставин. І тепер, щоб почуватися щасливою, доводиться заповнювати порожнечу всередині придбанням нової автівки, нових меблів, нового будинку тощо. Але ж це не має тривалого ефекту До того ж, зізнаймося собі, ми витрачаємо безліч сил на те, щоб вдавати із себе людину, яку, на нашу думку, сприйме суспільство.

Як змінити своє життя, як зробити так, щоб не залежати від середовища, а бути по-справжньому успішним, щасливим і жити у злагоді зі своїм Я?

Чому: Хотіла моя дружина почитати чогось дуже філософського, думаю вона отримала того чого бажала.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

19. Стівен Кінг “Пульт Ґвенді” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

46300_71581

Багато моторошних історій сталося в містечку Касл-Рок, що в штаті Мейн. Але одну з них іще нікому не розповідали… Дотепер.

Юна Ґвенді потерпає від зайвої ваги. Щодня вздовж урвища вона видирається на гору Сходами самогубців, щоб схуднути, і, відсапуючись, бачить внизу дітлахів на ігровому майданчику. Та одного разу звичну картину порушить незнайомець у чорному капелюсі. Він подарує дівчинці загадковий пристрій, який після натискання кнопки видає шоколадне звірятко, що вгамовує голод, і срібні монети, за які колекціонери ладні віддати цілі статки. Та є інші кнопки цього пульту, які Ґвенді не наважиться використати. Або?…

Чому: Ні однієї книги де є ім’я Стівен Кінг не пропускаю. Тому ця не виняток.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

20. Стівен Кінг “Зелена миля” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47231_74629

Пол Еджкомб — колишній наглядач федеральної в’язниці штату Луїзіана «Холодна гора», а нині — мешканець будинку для літніх людей. Більш ніж півстоліття тому він скоїв те, чого досі не може собі вибачити. І тягар минулого знову й знову повертає його до 1932 року. Тоді до блоку Е, в якому утримували засуджених до смертної кари злочинців, прибули «новенькі». Серед тих, на кого чекала сумнозвісна Зелена миля — останній шлях, що проходить засуджений до місця страти, — був Джон Коффі. Його визнали винним у зґвалтуванні та вбивстві двох сестер-близнючок Кори й Кеті Деттерик. Поволі Пол усвідомлює, що цей незграбний велетень, який скидався на сумирну дитину, не може бути монстром-убивцею. Але як врятувати того, хто вже ступив на Зелену милю?

Чому: Думаю не тільки я чекав з нетерпінням перекладу цього визначного та цікавого роману. Що тут скажеш, це ж Стівен Кінг.

21. Агата Крісті “Оголошено вбивство” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47734_76425

Хто вбив… убивцю?

Оголошення в щоденній газеті неабияк заінтригувало мешканців англійської провінції: їх запрошено на дивну виставу — вбивство. Охочі подивитися на це, а їх виявилося чимало, певно, забули, що весь світ — театр, а люди в ньому — актори, а не глядачі. Тож ролі жертв уже розподілено…

Тільки старенькій міс Марпл до снаги викрити загадкового постановника кривавої драми.

Чому: Дружина дуже захопилася Агатою Крісіті та її стилем написання детективів. А все причина тому “Вбивство у Східному експресі”. Тепер усе читає, що виходить.

22. Агата Крісті “Випробовування невинуватістю” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47989_77517

У маєтку Сонячний Ріг знаходять мертвою місіс Рейчел Арґайл. У вбивстві звинувачують її прийомного сина Джека. Його ув’язнюють, адже в чоловіка немає алібі. Через певний час доктор Артур Калґарі заявляє, що може надати це алібі. Але в’язень помер ще до початку судового розслідування. Калґарі сповнений рішучості за всяку ціну виправдати Джека, нехай навіть посмертно, однак родина Арґайл не бажає допомагати йому в розслідуванні. Несподівано відбувається ще одне вбивство. Які таємниці приховує Сонячний Ріг і його мешканці? Чи причетні вони до того, що сталося? Хто цей вовк в овечій шкурі?

Чому: Змушений був поставити сюди цю книгу, а то все має бути в одному оформленні.

23. Агата Крісті “Таємнича пригода в Стайлзі” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47990_77518

У розкішному маєтку Стайлз-Корт несподівано помирає його заможна господиня — Емілі Інґлтроп. Хтось підсипав жінці смертельну дозу стрихніну. Головним підозрюваним оголошено чоловіка загиблої, який у разі смерті Емілі має успадкувати все майно. Але це було б занадто очевидно… І, звісно, відомий детектив Еркюль Пуаро не зацікавився б простою справою. Таємниці, які приховують кімнати маєтку, до снаги розгадати лише йому.

Чому: Це остання книга Агати Крісті, яка куплена весною, більше не буде їх в переліку. ПРОБАЧТЕ ЗА ЦЕ! То я кричав, щоб сильно не злилися 🙂

24. Анджей Сапковський “Сезон гроз” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

45661_69859

Відьмак, Ґеральт із Рівії продовжує свою боротьбу. У королівстві Керак на нього чекають нові випробування. Зараз він – мисливець за чудовиськами, якого найняли для вбивства. Після знищення чергової небезпечної потвори, троє вдягнених у чорне мосьпанів арештовують Ґеральта. Тепер і він у біді: його позбавили двох відьмацьких мечів. Він змушений докласти усіх зусиль, аби повернути зброю…

Руда чародійка Литта Нейд, відома як Корал, зваблює Ґеральта, у них починається бурхливий роман. Але кохана Йеннефер, з якою він стільки пройшов, не дає забути про себе… Інтриги королів і магів продовжуються: гримить грім, бушують грози, історія йде далі…

Чому: Більше книжок про відьмака немає, а “Сезон гроз” є останньою, яку написав Анджей Сапковський. Потрібно завершити серію.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

25. Альманах “Крамничка жахіть. Том 2” (Видавництво “Авторитет”)

bez_avtora__Kramnichka_zhahit._Tom__2

Ти вже зробив перший крок до темного світу жахів… Я впевнений, любий гостю, ти навіть не помітив, як за тобою зачинилися двері нашої крамнички. Будь певен, ми знайдемо, чим тебе зацікавити. Приходь, не соромся. Крамарі вже готові показати тобі моторошні експонати: трупи, монстри на будь-який смак, привиди та демони. Вони вже готові повідати свої історії. Ти ж за цим сюди прийшов, чи не так? Будь як вдома, але пам’ятай – двері за тобою вже не відчиняться. Ніколи…

Чому: Я читав першу збірку і вона справила досить таки хороше враження на мене. Так там були проблеми, неоднозначні оповідання, але загалом було досить таки цікаво. Тому вирішив купити і другий том, тим більше, що наклад є маленьким.

26. Роман Мтт “Зомбі-Україна” (БукРі)

download

В альтернативному світі йде 2019-й рік. Закінчилася Війна за незалежність, Україна вийшла зі складу СРСР (Союзу республік-сателітів Росії), в країні встановився режим анархо-демократії. Але наслідки війни виявилися гіршими, ніж здавалось на перший погляд. Під час бомбардувань було зруйновано Запорізьку атомну станцію, що призвело до появи нової зарази – зомбаків. Що лишається робити людям, коли загроза вже поруч, а держава тільки починає думати, що їй робити? Рахувати патрони і триматися разом.

Чому зомбі? Про них багато говорять, але ніхто не пише. От я і вирішив написати. Але не просто сів і написав, а спочатку наїздив країною більше ста тисяч кілометрів протягом двох років і побачив їх усюди. Побачив людей серед зомбі, і зомбі серед людей. Побачив, що ми можемо бути іншою країною, але поодинокі вражаючи приклади не стають чомусь масовими. Тому я вигадав альтернативний світ – світ Зомбі-України. Він не дзеркальний, він майже такий самий як і нинішня країна, трохи збочений, трохи незвичний, але в ньому є головне – люди, які думають, як боротися проти зомбі, опиратися їм, як змінити ситуацію. І починають її змінювати з травня 2019 року, коли зомбі з’являться на території Запорізької області, в околицях селища Кошманівка.

Чому: Тут усе вирішило слово “Зомбі”. Люблю цих тварюк, а ще це електронне видання. Вирішив спробувати почитати.

Відгук на книжку можете почитати за цим посиланням.

27. Алан Дін Фостер “Чужий” (Книжковий Клуб “Клуб Сімейного Дозвілля”)

47519_75391

У космосі ніхто не почує твого крику…

Торговий буксир «Ностромо» прямує до Землі, аби доставити важливий вантаж. Команда судна перебуває в стані кріогенного гіперсну. Але несподівано автоматика корабля пробуджує екіпаж. Причина — дивний радіосигнал, що надходить із планети LV-426. Імовірно, це прохання про допомогу. До джерела сигналу вирушають капітан Даллас, його помічник Кейн і штурман Ламберт. Вони знаходять потрощений інопланетний зореліт із трупом пілота, а трюмові відсіки корабля повні дивних шкірястих об’єктів, схожих на яйця. Раптово на Кейна нападає істота, що впивається в його обличчя. Дивом урятувавшись, екіпаж повертається на борт «Ностромом». Тепер команда розуміє, що сигнал, який вони чули, не був проханням про допомогу. Це було попередження про смертельну небезпеку. Але вже запізно. Чужий десь поруч…

Чому: Вирішив дати останній шанс новелізаціям. Просто після “Валеріана…” я задумався, що це дурня читати такого типу книжки. Але тут моя любима Ріплі, тому ще один шанс.

***

Вийшло досить таки багато куплених книжок, хоча я думав інакше. Цікаво скільки інші купують за такий період часу. Пишіть в коментарях чи мені в приват, буду радий дізнатися.

Автор: Роман Зарічний

7 thoughts on “Куплені книги. Зима-весна 2018

 1. Book Dragon

  Я небагато купувала книг, бо в нашій луцькій бібліотеці велике поповнення, і тепер тут неважко знайти, що почитати.
  Купувала три частини серії “Ерагон” – фентезі, щось середнє між “Гарі Поттером” і “Хобітом”. “Джейн Ейр” – подарунок для подруги. Ще три книги – із серії про Енн із Зелених Дахів.
  Аж сама здивувалась. Зазвичай я купую гори книжок, а потім сиджу і думаю, коли ж це все читати))

  Вподобано 1 особа

 2. Павло Задніпряний

  Ох якщо ще й дитячі порахувати, дитячих найбільше купуємо. Щонеділі традиція, йдемо з донькою і купуємо дитячу книгу, як правило це щось в м’якій обкладинці і з гарними ілюстраціями. Вимоги щоб текст був розбірливий без надлишкових ефектів, щоб дитині були зрозумілі. Читаємо разом і по черзі, улюблена серія це про корівку Лізелотту від Александр Штеффенсмайер видавництва Віват, відзначу неймовірно детальні та смішні ілюстрації, та цікавий і жартівливий текст.
  Ще різноманітні ілюстровані атласи де фігурують тварини з різних континентів, а віднедавна ще й динозаври)

  Вподобано 1 особа

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s