“Сага. Том 2”. Неочікувані зустрічі

Браян К. Вон, Фіона Стейплс. Сага. Том 2 // – Imagine Comics Inc., – 144 с.


Ну що ж, продовжуємо знайомитися зі світом та пригодами героїв. Досить швидко я прочитав наступні шість розділів і скажу є що вам розповісти. А головне якість коміксу далі на високому рівні.

Минулий том мав кілька ключових та переломних моментів у цій історії, останній розділ узагалі убивчий. По-перше, Марко та Алана дісталися Ракетного Лісу й полетіли на дереві-ракеті геть із планети охопленою війною. По-друге, Ізабель (то привид) з’єдналася із Гейзель (дочка тих двох). По-третє Принц Робот IV зробив велику дірку в коханій Вілла. Тепер Столк зустрілася зі своїми іншими павукоподібними предками. По-четверте ми перший раз побачили батьків Марко, які телепортувалися за допомогою своїх шоломів на корабель із головними героями. Було класне завершення першого тому.

Виглядає так, що другий том був спрямований на те, щоби більше познайомити нас із героями, пізнати їх історію та зрозуміти теперішні вчинки. Просто тут було багато «флешбеків» про дитинство героїв, про те, як Марко проводив час у в’язниці та багато іншого. Й усе це супроводжується усякими цікавими сюжетними поворотами. Особливо було крутим, яким відкривається для нас Вілл та турбота батьків Марко, що забувають про всі політичні погляди.

Барр (Barr)

Barr

Барр є батьком Марко та чоловіком Клари. У нього, як і у всіх рогатих є політичні переконання, щодо ворогів. Але це не мішає йому сприйняти відносини Марко з Аланою. Також він захоплюється дивною та красивою внучкою. А ще він використовує свої навички зброяра, щоби зіткати магічний одяг для Алани та Гейзель, що захистить їх від багатьох небезпек.

Клара (Klara)

Klara

Мати Марко, яка разом із Барром з’явилася наприкінці першого тому є більш консервативною. Після того, як вона дізналася про відносини Марко з Аланою, то не дуже душевно сприйняла їх. Вона не така відкрита в порівнянні зі своїм чоловіком. Клара узагалі до останньої кісточки воїн, тому новоспеченим батьками буде дуже важко переконати її в будь-чому. Її мати померла від рук крилатих у одному із боїв.

Хейзел (Hazel)

Hazel.png

Хейзел є дочкою Алани та Марко, дезертирами з протилежних сторін галактичної війни. Цікаво є те, що вона є унікально, як всередині, так і зовні. Хейзель дістала роги від батька і крила від матері. Дівчинка народилася в гаражі на планеті Клів (Cleave). Від її імені ведеться розповідь у цій історії, що є досить цікавим, адже все починається від її народження.

Ґвендолін (Gwendolyn)

Gwendolyn.png

Ґведолін є цивільною особою, а її батько — віце-міністром. Дякуючи цьому статусу, його дочка з легкістю отримала відстрочку від служби в армії, яка перебувала у війні. Також вона є колишньою нареченою Марко і вони планували одружитися після його поверненні із війни. Проте вони розійшлися через те що побачив Марко в одній із битв. Але, навіть, після розлуки в них збереглися кільця, що також мали заклинання перекладача. А все через те, що вони говорили на різних діалектах однієї мови.

Рабиня, Софія (Slave Girl, Sophie)

Sophie.png

Софія є колишньою сексуальною рабинею, яку Вілл разом із Ґвендолін врятували з планети насолод. Вона походить із комети Фанг (Phang), де її дядько віддав її за борги, що не міг виплатити. Але йому пообіцяли, що Софія буде прибирати дім. Але, як виявилося його надурили. Цікавим ж те, що вона володіє силою психометрії й цим допомагає їм знайти Марко.

***

Хочу розказати трішки про батьків Марко. Тільки вони почули, що їхній син використав силу, то відразу телепортувалися на дерево-ракету, щоби врятувати його. Першою реакцію в них було нерозуміння ситуації й розчарування, адже їхній син має дитину від їхнього ворога. Але згодом приходить розуміння, як у нормальних батьків. Більше — від батька й менше від матері. А батько узагалі взявся допомагати, (але специфічно) Алані із Хейзел. Видно, що він полюбив свою внучку, навіть за такий короткий час, і готовий віддати життя за неї, за свою сім’ю.

SagaBack01

Вілл вперто розкриває свою добру сторону, він просто не розуміє чому маленька дівчинка має перебувати в сексуальному рабстві. Він шукає всі можливі способи, щоби звільнити її. Але це ж не так легко. Усе дуже добре організовано на планеті насолод. Ось тут і приходить його непряма наймачка Ґвендолін, що використовує свої зв’язки для допомоги. Ми дуже багато чого цікавого дізнаємося про нову героїню, про їхні стосунки із Марко та чого вона бажає знайти його разом із дитиною. А Вілл тим часом усе більше й більше прив’язується до маленької рабині. Ой, Софії… Це її нове ім’я, просто вона далі себе називає рабинею, аж так вплинули на неї події на Секстильоні. А вона ще має надзвичайну силу, може віднайти будь-кого, якщо є предмет, який, хоч трішки пов’язаний із людиною, яку шукають. Досить непогано, як для маленької дівчинки.

SagaBack02

О, ледь не забув про лінію Принца Робота IV. У першому томі багато розказувалося про один любовний роман, де двоє людей із ворогуючих країн покохали один одного, зрозумівши усю біль війни. Принц зрозумів приховане між рядками і вважає, що це спонукає до зради та дезертирства під час війни. Окрім того цей роман читала Алана, що є досить таки дивним. Тому він далі шукає всі можливі шляхи, які можуть пов’язати роман із втечею Алани й Марко із в’язниці. Ось так і вирішує шукати письменника, що написав цю провокуючу книжку.

Другий том твердо стоїть на рівні із першим. Сюжет далі дивує та зачаровує. Герої знову потрапляють на різні планети чи астероїди. Особливо дивним була жива планету, де був якийсь циклоп із великими яйолами, а в руках у нього кістка. Бррр… А сама планета мала якраз народитися… Це все треба просто бачити, тому що ілюстрації просто вражають, а словами все побачене важко передати. Так що беріть другий том, знайомтеся із батьками Марко, колишньою нареченою Ґвендолін та відправляйтеся на пошуки загадкового письменника.


Advertisements

One thought on ““Сага. Том 2”. Неочікувані зустрічі

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s