“Folklords #1”. Одного разу…

Метт Кіндт, Метт Сміт, Кріс О’Геллорен. Folklords #1 // – Boom Studios, 2019. – 25 с.


Прочитав перший випуск нової серії від Boom! Studios і враження тільки позитивні. Автор Метт Кіндт добре розповів про світ у якому будуть відбуватися події, про локальні традиції містечка з якого починаються пригоди, героїв та частково міфологію у яку вірять жителі цього поселення.

Щодо сюжету, то в цьому синґлі розповідається про традицію містечка, де кожен підліток, коли досягає 18-го віку має вибрати собі квест під час містичного зібрання, яке контролюють привладні бібліотекарі. Чи то фантазія така бурна, чи то світ дає таке різноманіття, але завдання молоді хлопці та дівчата вибирають досить таки дивні: знайти золоту чашу передбачення, знайти легендарну снігову кулю (припускаю магічну) або знайти золоте яблуко молодості. Усі ці предмети є магічними артефактами і добратися до них буде досить важко.

Головний герой Ансел (Ansel), той що в стильному костюмі на обкладинці першого випуску, вирішив, що бажає знайти фольклордів (folklords, народних чи людських володарів), які оповиті таємницею та згадуються тільки в легендах. Бібліотекарі тримають це питання під контролем, тому ніколи не дадуть дозвіл на такий квест. Цікаво чому ж вони стараються зберегти інформацію про фольклордів у таємниці…

Ну, але ви ж розумієте, що головному герою такі заборони до одного місця. Та й що б це було за таке пригодницьке фентезі без того, щоби розгадувати загадки чи встрявати у якісь неприємності, наражаючи себе на небезпеку.

Також Метт Кіндт тільки однією сторінкою (ну й костюмом Анселя) дав зрозуміти, що ті ж легендарні та таємничі фольклорди живуть у світі знайомому всім нам, де телефони, багатоповерхівки, машини чи літаки є звичайною буденністю для людей.

Художник Метт Сміт створив якусь неймовірно казкову атмосферу своїм малюнком. Персонажі виглядають часом кумедно та весело, але в багатьох моментах він надав їм загадковості та магічності. Ну й не можна не згадати красиві кольори Кріса О’Геллорена, який зробив чудову роботу, додавши історії яскравих барв.

Думаю, це одна з тих мальованих історій, до якої буду з нетерпінням чекати наступні випуски й надіюся захочу мати в друкованому вигляді у своїй бібліотеці.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s