“Decorum”. Новий комікс від Джонатана Гікмана

У той же час, поки український читач насолоджується «Сагою» Браяна К. Вона і Фіони Стейплз від Рідної мови, а «Колоніст» Ярка Філевича від UAComix шукає нові планети для колонізації, Image Comics анонcувало нову епічну науково-фантастичну серію «Decorum» автором якої буде відомий Джонатан Гікман (Jonathan Hickman), що якраз завершив серію коміксів «East of West». Останні його роботи, що знаходяться зараз на слуху — це «House of X» і «Powers of X». Художньою частиною буде займатися Майк Гадделстон (Mike Huddleston), що малює зараз «Middlewest» та обкладинки до випусків «House of X».

Обкладинка до першого випуску.

У видавництві запевняють, що на історію в «Decorum» має великий вплив уявлення Джонатана Гікмана про Людей Х. Також обіцяють, що комікс буде мати схожу захоплюючу світобудовою нещодавно серії «East of West». Більше деталей ніяких немає, але, як можна глянути із сторінок, то будемо мати піратів, тубільців та щось стімпанково-магічне.

Майк Гадделстон розповів, що раніше говорив Гікману про те, що просто бажає намалювати крутий малюнок і розповісти добру історію. Як результат — вони тепер роблять цей комікс разом.

Гікман і Гадделстон уже понад рік помаленько працюють над цим коміксом і, як пожартував Гікман, нарешті він має трішки вільного часу для особистого життя. Також він наголосив, що Майк є одним із незвично талановитих художників, який має класну техніку і водночас є шалено стилістичним. Тому кожен має полюбити малюнок, який буде в коміксі.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s