“Скандинавська міфологія”. Комікс адаптація книги Ніла Ґеймана

Dark Horse Comics анонсує адаптацію книги «Скандинавська міфологія» («Norse Mythology») Ніла Ґеймана у форматі мальованої історії, яка українському читачу вже знайома, бо книга вийшла друком українською у видавництві КМ-Букс (огляд на книгу можете прочитати за цим покликанням).

Склад команди, яка буде створювати цей комікс говорить сам за себе, художниками будуть Майк Міньйола (Mike Mignola), Філіп Крейґ Рассел (Philip Craig Russell) і Джеррі Ордвей (Jerry Ordway). Писати адаптацію Нілу ґейману буде допомагати Філіп Крейґ Рассел, а колористом стане Ловерн Кіндзерські (Lovern Kindzierski). Ілюструванням обкладинок буде займатися той же Філіп Крейґ Рассел разом із кольорами Ловернами Кіндзерські, альтернативнативні обкладинки віддали Девіду Меку (David Mack).

Загалом лімітована серія буде обмежуватися 18-ма випусками, де художники будуть відповідальні за різні частини та випуски цього коміксу.

«Я закохався в скандинавських богів, коли читав про них у коміксах, коли був ще хлопчиком. Тому ця історія повертається в середовище, звідки вона починалася» — повідомив Ніл Ґейман. «Я не можу дочекатися, щоби побачити Крейґа Рассела й почати співпрацю в тому, щоби розповісти старі історії новому поколінню».

Уже багато читачів знайомі з іншими роботами Ніла Ґеймана, що вийшли українською мовою: «Пісочний чоловік», що вийшов у видавництві Рідна мова, «Вічні» від Мольфар Комікс. Також найближчим часом вийде комікс «Marvel 1602» від видавництва Мальопус. Але якщо говорити про успішні адаптації творчості Ніла Ґеймана, то «Американські боги» налічують уже завершені арки по 9 випусків у кожній і весною чекає вже третя збірка в палітурці.

Так що Ніл Ґейман і Крейґ Рассел мають вдихнути нове життя в адаптацію одноіменної книги «Скандинавська міфологія».


3 thoughts on ““Скандинавська міфологія”. Комікс адаптація книги Ніла Ґеймана

    1. Ви справді думаєте, що скоро ми зможемо побачити таку ось коміксову адаптацію українською? Хоча, якщо б книжкові видавництва взялися за такі адаптації, як “Темна вежа” Стівена Кінга чи ось “Скандинавська міфологія” Ніл Ґеймана, то було б нереально круто. А так, то думаю довго будемо чекати, бо плани в українських видавництв коміксів трохи інші.

      Подобається

  1. Firgar

    Будемо надіятися, ще пардекілька років практично не було українських ліцензія, а дивлячись на 2020 (і це що тільки анонсовано) є всі шанси в майбутньому))

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s