“Дюна” Френка Герберта буде у коміксах

Як ви знаєте 2020 рік буде великим роком для творчості Френка Герберта. Не тільки цикл «Дюна» буде адаптований у вигляді кінофільму другий раз, але і книга 1965 року також адаптується у форматі графічного роману від Abrams Books. Комікс буде свторюватися авторами Браяном Гербертом (Brian Herbert) та Кевіном Андерсеном (Kevin J. Anderson) — команда, яка писала в кооперації книги у всесвіті Дюни останніми роками. Художником серії буде Рауль Аллен (Raúl Allén) та Патрісія Мартін (Patricia Martín) з обкладинками Білла Сінкевіча (Bill Sienkiewicz).

Трішки про книжку «Дюна» Френка Герберта.

Дія роману відбувається у вигаданому всесвіті Галактичної імперії, що їй підвладна безліч екзопланет. Ключову роль у її житті відіграє пустельна планета Арракіс, також звана Дюною, де видобувається унікальна речовина — меланж (або прянощі). У романі описується життя молодого Пола Атріда, сина герцога одного з аристократичних домів, якого прагне знищити імператор і ворожі герцоги. Родина Атрідів отримує у володіння Арракіс, що виявляється пасткою. Однак Полу належить не тільки вижити, а й назавжди змінити імперію та природу Дюни.

Мальована історія буде розділить першу книгу «Дюна» на три частини, а перша — уже з’явиться осінню цього року. Обкладинки Білла Сінкевича для трьох частин мають утворити разом цілий малюнок, а також він створив логотип для цієї серії.

«Я радий представити адаптацію книги мого батька у вигляді коміксу», — сказав Герберт у заяві. «Це перший раз, коли «Дюна» публікується в такому форматі й познайомить багатьох нових читачів із фантастичним всесвітом Френка Герберта.»

Також автори пропонують ознайомитись з ексклюзивними прототипами персонажів для Пола, Лето та мами Пола, леді Джессіки (член загально жіночої магічної організації, відомої, як Бене-Ґессерит).

А для українського читача узагалі тільки хороші новини, бо у видавництві «КСД» цьогоріч вийдуть 3 і 4 книги циклу «Дюна» Френка Герберта.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s