“Daphne Byrne”. Кооперація Джо Гілла із DC Black Label

Hill House Comics вступають у 2020 рік із лячним криком… Джо Гілл заснував свій власний імпринт у кінці минулого року, який буде фокусуватися на коміксах у жанрі жахів. Отже, Hill House Comics та DC Black Label запускають новий проект «Daphne Byrne», автором якого буде Лаура Маркс (Laura Marks), а художником Келлі Джонс (Kelley Jones).

Кінець 1800-х був страхітливим часом. Сучасна медицина ще не була річ, яка може допомагати людям, Джек-різник наводив жах у Лондоні, а корсети були розквітом моди. Одним словом, це був кошмар, який робить будь-яку страшну історію під час вікторіанської ери, особливо жахливою. І коли припустити, що вікторіанську історію жахів буде ілюструвати Келлі Джонс… ну, ви можете попрощатися зі спокійним сном на деякий час.

Дафна Бірн розповідає історію про нерозуміння 14-річної дівчини, яка щойно втратила свого батька — одну людину в житті, що бажала бачити поруч. Після візиту до медіума, Дафна виявляє присутність у собі якоїсь істоти, яка називає себе «Брат». І звісно, ніхто не очікує, що він буде діяти так, як люблячий брат чи сестра. Звідси й починають ставатися жахливі речі із дівчиною…

Келлі Джонс: «Дафна Бірн була одним із тих дивних моментів для мене. Я хотів зробити проект, у який я був би закоханий. Я хотів створити такий проект раніше, щось правдиве й людське. Щось зі справжнім жахом. Реальний, жахливий, чудовий горор. Від DC надійшло повідомлення з абзацом чи двома, що описують заголовок історії, і запитуючи, чи хотів би я побачити більше й чи розгляну можливість співпраці. В історії були речі, яких я не робив до цього, і речі, яких я не бачив ніколи. Це була б історія, яку я прочитав би, якби натрапив на неї. Я думаю, що я пошкодив клавіатуру, набравши “Так” надзвичайно сильно.»

«Я була частиною команди письменників, які займалися адаптацією “Locke and Key” для телебачення, коли проект був у розробці. Ось так я познайомилася з Джо Гіллом і познайомилася із його неймовірною роботою. Через кілька місяців Джо покликав мене і сказав: “Гей, я тут курую новий імпринт у жанрі жахів для DC… Чи думала ти коли-не-будь створити власний комікс?”. Написання коміксу було для мене великим бажанням у моєму списку, тому погодитися було просто бездумним.», — прокоментувала анонс Лаура Маркс.

Джо Гілл розійшовся на славу, адже це уже третій його проект у співраці з DC Black Label.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s