“Геллбой” – новини про зимовий випуск 2020

Свята майже закінчилися, але зима все-таки тут — і який найкращий спосіб насолодитися темними ночами, ніж історіями про привидів? На щастя, цьогорічний зимовий спеціальний випуск Геллбоя отримав відразу три нові історії.

Творець Геллбоя Майк Міньйола (Mike Mignola) пише першу історію у випуску під назвою «Подарунок Мізер» («The Miser’s Gift») та проілюстрована Марком Ласло (Mark Laszlo), де акцент буде саме на Геллбої. Різдвяна колядка (Christmas Carol) — улюблений наріжний камінь Міньйоли. Тому «Подарунок Мізер» також є частиною пошани класичній історії Чарльза Діккенса «Різдвяна історія».

«Найдовша ніч» («The Longest Night») написана Крісом Роберсоном (Chris Roberson) та проілюстрована Лейлою дель Лука (Leila del Luca), і зосереджується на досліднику паранормальних досліджень 19-го століття Сарі Джевелл (Sarah Jewell). Це стара подруга сера Едварда Ґрея, персонажа, що згадується в міфі про Геллбоя, про якого Роберсон писав у коміксі «Шукач відьом» («Witchfinder»).

Остання історія називається «Звір Інґлегайма» («The Beast of Ingleheim»), автором якої є Скотт Аллі (Scott Allie), а художник — Андреа Мутті (Andrea Mutti), де розповідається про лицарів Святого Геґана (Knights of St. Hagan).


5 thoughts on ““Геллбой” – новини про зимовий випуск 2020

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s