Про блоґ

Я обожнюю читати книги, комікси та подорожувати. Надіюся вам буде цікаво та пізнавально тут.

Роман Зарічний

Дорога у світ книг була для мене тяжкою і тернистою. Ще зі шкільного періоду усі заставляли читати українських та закордонних письменників. А коли мене заставляють щось робити, то результат в більшості рівний нулю. Тому якщо якісь твори й читалися, то це було зі стиснутими зубами та через силу. Також я вважаю, що в цей період життя людини її потрібно заохочувати до читання. А більшість творів, які пропонувалися шкільною програмою, є занадто складними для розуміння і в більшості не впливають на думки людини у тому напрямку, у якому потрібно. Але, дякуючи перегляду кінострічки “Гаррі Поттер і філософський камінь,” я вирішив для себе спробувати прочитати книгу. І тут понеслося. Мене не тільки захопила книга своїм сюжетом, світом, персонажами, а й неймовірним перекладом Віктора Морозова, легким та простим. Маленький крок, який відкрив мені безкраїй світ книг.

В один момент з’явилося бажання поділитися своїми думками про прочитану книгу. Усе почалося із маленького посту в Facebook, що потім переросло у створення власного блоґу. Як результат, у мене з’явилося нове хобі, окрім настільного тенісу, комп’ютерних ігор, футболу та катання на борді. Також дуже люблю подорожувати як і Україною, так і закордоном. Світ красивий та великий, тому хочеться відкрити його частинку і для себе.

Пишучи трішки слів про себе, задумався про свій улюблений жанр у книгах. Важко виділити якийсь конкретний через те, що читаю різні. Але найбільш цікавими для мене є наукова фантастика, фентезі та антиутопія. Останній жанр відкрив для себе, завдячуючи книзі “Далекий простір” Ярослава Мельника. Тому читайте книги, а краще різноманітні книги, й ви зрозумієте, що є ще багато цікавого окрім вашої улюбленої справи.

***